Privatumo politika

PRIVATUMO POLITIKA

UAB “Skaitlė“ patvirtina, kad įmonei yra svarbi asmens duomenų apsauga, ir įmonė įsipareigoja gerbti bei saugoti kiekvieno duomenų subjekto privatumą ir asmens duomenis.

Kokią informaciją renka įmonė?

Įmonė renka, saugo ir naudoja žemiau nurodytų rūšių informaciją:

  • informaciją, kurią Jūs suteikiate įmonei pateikdami el. paštu paklausimus, norėdami gauti naujienlaiškius;
  • bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate įmonei.

Slapukai ir jų naudojimas

Slapukai (angl. cookies) – trumpa tekstinė informacija, kurią svetainės teikia jas naršančių vartotojų kompiuteriuose arba kituose įrenginiuose. Slapukai gali būti teikiami, tik jei tą leidžia Jūsų įrenginio nustatymai.

Techniniai slapukai: savo lankytojams įmonė siūlo pažangią, paprastą naudoti svetainę, kuri automatiškai prisitaiko prie lankytojų poreikių ir norų. Įmonė naudoja techninius slapukus, kurie padeda rodyti lankytojams interneto svetainę, padeda užtikrinti jos funkcionalumą.

Šie techniniai slapukai yra būtini tinkamam įmonės interneto svetainės funkcionavimui.

Daugiau apie mūsų svetainėje naudojamus slapukus rasite spustelėdami čia.

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, yra naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo ir slapukų naudojimo politikoje. Įmonė gali naudoti Jūsų asmeninę informaciją siunčiant Jums atsakymą į pateiktą užklausą.

Be Jūsų sutikimo įmonė neteikia jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

Politikos pakeitimai

Įmonė turi teisė atnaujinti šią privatumo ir slapukų naudojimo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje.

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šioje interneto svetainėje nėra nuorodų į kitas interneto svetaines. Įmonė nėra atsakinga už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo ir slapukų naudojimo politikas ar praktikas.